לקיים ישיבה מחוץ "לקופסא", איך ואיפה?

  • עמוד הבית
  • Asset 11
  • בלוג
  • Asset 11
  • לקיים ישיבה מחוץ "לקופסא", איך ואיפה?
השכרת חדרי ישיבות באצטדיון סמי עופר
מאת: צוות האתר

תאריך: 8 ספטמבר 2018

מחפשים לשנות אווירה ולקיים ישיבה מחוץ למשרד? כך תעשו בחירה טובה – מהלוקיישן, דרך העזרים ועד השירות.

העולם העסקי בעידן המודרני והחדשני בו אנו חיים משתנה כל העת ויוצר תחומי עיסוק רבים בהם ישנה חשיבות פחותה למיקום העשייה אשר הופכת יותר דינמית ומתבצעת באמצעות העולם הרשתי. משמעות הדבר כי רבים כיום בוחרים לעבוד מן הבית, בבתי קפה או אפילו בבית הלקוח, בהתאם לתחום העיסוק ולצורך, לפרסם אמצעי תקשורת ניידים ואינטרנטיים ולא להשתעבד כלכלית ולוקאלית ללוקיישן אחד מוגדר ובעיקר יקר, על כל הוצאותיו השוטפות. עם זאת, הצורך לקיים מעת לעת פגישות או לערוך ישיבות, פרזנטציות וכינוסים אחרים עדיין ישנו כמובן וכך נוצרו, עבור אנשי "העולם החדש", מתחמי עבודה ועסקים מיוחדים בהם ניתן להשכיר משרד או חדר ישיבות על פי צורך ולא על בסיס חודשי או שנתי כנהוג. קונספט חדשני זה של השכרת חדר ישיבות מספק נוחות וגמישות פיזית לצד נוחות כלכלית, כאשר התשלום מול השוכרים מתבצע על פי שעות שימוש מוגדרות ו/או בהתאם לחבילת שימוש מוגדרת מראש.

מחפשים מקום טוב לקיים ישיבה? כך תעשו בחירה טובה:

לפני ששוכרים חדר ישיבות חשוב לוודא ראשית מה כוללת התמורה והאם ישנה התאמה מרבית לצורכי המפגש המתוכנן. הנה כמה מרכיבים חשובים עליהם כדאי לתת את הדעת בבחירת המתחם המתאים לישיבה הבאה שלכם:
  • Asset 1 לוקיישן - חשוב כמובן לבחור במיקום נוח, זמין ונגיש עבור כל המשתתפים, עם אפשרויות חנייה ו/או תחבורה ציבורית מתאימה.
  • Asset 1 עיצוב ואווירה - אירוח של ישיבה או כנס עסקי בכל סדר גודל, כולל אמירה על הצלחת העסק ועוצמתו. מבחינת המוזמנים המקום אליו הגיעו הוא מקום מעוזו של המארח, ועל כן חשוב לבחור במקום בעל עיצוב חדשני, מרשים ויוקרתי.
  • Asset 1 תנאי אירוח - מלבד חלל המספק פרטיות וממוזג כהלכה, אפשרות לחלוקה בין אזור האוכל לאזור הישיבה והכינוס, יש לוודא כי במקום חלל נוחיות מתוחזק ונקי לצד ריהוט אירוח וישיבה נוחים כמובן בהתאמה לכמות המשתתפים.
  • Asset 1 עזרים טכנולוגיים - בכל ישיבה עסקית או ארגונית נדרשים כיום עזרים טכנולוגיים עבור הצגת נתונים, מסרים, מסמכים, סרטונים, חיבור לרשת האינטרנט ועוד. חשוב לוודא כי החדר המיועד לישיבה שלכם כולל את כל הציוד הנלווה הנדרש, לרבות מסך, מקרן, רמקולים באיכות שמע גבוהה, חיבורים נדרשים וכו' כמו גם אפשרות לסיוע טכני מידי במידה ומתעוררת תקלה או בעיה טכנית כלשהי.
  • Asset 1 תודעת שירות - כדאי מאוד להקפיד על בחירת מקום אירוח הידוע בתודעת השירות הגבוהה שלו בהתאם לביקורות וחוות דעות קודמות. מקום מתאים השומר על רמת אירוח ושירות יכול להוות פרטנר מושלם עבורכם לטווח הארוך בכל עת בה תדרשו לקיום ישיבה ובסיס לנטוורקינג עסקי איכותי ופורה לאורך זמן.
פינת אירוח בחדר ישיבות באצטדיון

מתחם האירועים והכנסים באצטדיון סמי עופר חיפה מהווה בית חם לרבים באזור הבוחרים לקיים בו ישיבות צוות והנהלה, פגישות עסקיות מרובות משתתפים ועוד באחד מחדרי הישיבות במקום. אצלנו תוכלו ליהנות מסביבה עבודה אלגנטית ויוקרתית באווירת  VIP מרשימה עם חדרי ישיבות מאובזרים היטב בכל הציוד הטכנולוגי החדשני והמתקדם ביותר שנדרש, לצד מתחם נגיש, חנייה בשפע וצוות מיומן אשר יעניק לכל המשתתפים חווית אירוח ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

מומלץ בנוסף