אירועי השקה

הקודם
הבא

אצטדיון סמי עופר - המקום המושלם לאירוע השקה מרשים במיוחד!

"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני…"
אירועי השקה הם אירועים עסקיים בעלי חשיבות קריטית במהלך העסקי והשיווקי של כל חברה ולתוצאותיהם יש השלכות מרחיקות לכת על המשך הדרך המסחרית של המוצר. חברות וארגונים מובילים רבים בישראל נוהגים לחשוף מוצרי דגל, תכניות ארגוניות, מיזוגים ורכישות באמצעות אירועי השקה רשמיים, אירועים עסקיים מיוחדים בעלי חשיבות מכרעת לתפיסת המוצר והארגון. במהלך העסקי והשיווקי של כל חברה ולתוצאותיו, השלכות מרחיקות לכת על המשך הדרך המסחרית של המוצר על פי רמת החשיפה, אופן החשיפה וחוויית המשתתפים.

תכנון והפקה של אירוע השקה מחייב בחירת תזמון מדויק לאירוע, משמע שריון מראש של התאריך ותכנון מוקדם תוך ניתוח סיכונים וסביבה תחרותית. בנוסף, בעת תכנון אירוע השקה כדאי ליצור אלמנט "טעם של עוד",  טעם של דבר שלא נראה, טעם של חוויה שתיחקק בזיכרון האורחים. על כן,  לעתים יציאה מן המסגרת הארגונית הסטנדרטית לטובת מתחמי אירוח המספקים אלמנטים של חוויה, יוקרה ועוצמה הינה מתבקשת במטרה לספק חוויה ייחודית לטובת השקה עוצרת נשימה!

מדוע אצטדיון סמי עופר הוא המקום האידאלי עבורכם לקיום אירוע השקה?

בכל השקה של מוצר חדש נחפש לייצר את אפקט ה-"וואווו!", אותו אפקט שמשאיר את האורחים פעורי פה, נוכח הנראות והחדשנות המוצגים באירוע. אצטדיון סמי עופר בחיפה מציע רמת אירוח ושירות מהגבוהות בארץ לצד פתרונות מיתוג בהתאמה אישית ומגוון רחב של חללים ומתחמים ליצירת אירועים יוקרתיים מסוגים שונים. אירועי השקה באצטדיון אינם נשענים אך ורק על השכרת חלל או מתחם VIP, כי אם כוללים גם ליווי מקצועי צמוד של צוות מארח מנוסה המסייע בתרגום המטרות הארגוניות והשיווקיות והבאתן לידי ביטוי באירועים עסקיים שונים בכל סדרי הגודל. באצטדיון סמי עופר מקיימים אירועי השקה באווירה ייחודית ועוצרת נשימה, אווירה המהווה חלק בלתי נפרד מן ההפקה הנבחרת לצד מערך של תוספות ושירותים משלימים בהתאמה אישית בשילוב רמת אירוח יוקרתית וכמובן המוצר ו/או השירות החדשני שלכם, כל אלו יספקו את תחושת ה-"וואו" הרצויה אשר תיחרט היטב בלב כל האורחים.

אירוע השקה באצטדיון סמי עופר, אירוע שכולו חוויה אחת גדולה – צפו בסרטון הבא:

מעוניינים לקיים אירוע השקה באווירה אחרת?

המלצות