אירועי השקה

הקודם
הבא

אצטדיון סמי עופר - המקום המושלם לאירוע השקה מרשים במיוחד!

"אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני…"
אירועי השקה הם אירועים עסקיים בעלי חשיבות קריטית במהלך העסקי והשיווקי של כל חברה ולתוצאותיהם יש השלכות מרחיקות לכת על המשך הדרך המסחרית של המוצר. חברות וארגונים מובילים רבים בישראל נוהגים לחשוף מוצרי דגל, תכניות ארגוניות, מיזוגים ורכישות באמצעות אירועי השקה רשמיים, אירועים עסקיים מיוחדים בעלי חשיבות מכרעת לתפיסת המוצר והארגון. במהלך העסקי והשיווקי של כל חברה ולתוצאותיו, השלכות מרחיקות לכת על המשך הדרך המסחרית של המוצר על פי רמת החשיפה, אופן החשיפה וחוויית המשתתפים.

תכנון והפקה של אירוע השקה מחייב בחירת תזמון מדויק לאירוע, משמע שריון מראש של התאריך ותכנון מוקדם תוך ניתוח סיכונים וסביבה תחרותית. בנוסף, בעת תכנון אירוע השקה כדאי ליצור אלמנט "טעם של עוד",  טעם של דבר שלא נראה, טעם של חוויה שתיחקק בזיכרון האורחים. על כן,  לעתים יציאה מן המסגרת הארגונית הסטנדרטית לטובת מתחמי אירוח המספקים אלמנטים של חוויה, יוקרה ועוצמה הינה מתבקשת במטרה לספק חוויה ייחודית לטובת השקה עוצרת נשימה!

מדוע אצטדיון סמי עופר הוא המקום האידאלי עבורכם לקיום אירוע השקה?

בכל השקה של מוצר חדש נחפש לייצר את אפקט ה-"וואווו!", אותו אפקט שמשאיר את האורחים פעורי פה, נוכח הנראות והחדשנות המוצגים באירוע. אצטדיון סמי עופר בחיפה מציע רמת אירוח ושירות מהגבוהות בארץ לצד פתרונות מיתוג בהתאמה אישית ומגוון רחב של חללים ומתחמים ליצירת אירועים יוקרתיים מסוגים שונים. אירועי השקה באצטדיון אינם נשענים אך ורק על השכרת חלל או מתחם VIP, כי אם כוללים גם ליווי מקצועי צמוד של צוות מארח מנוסה המסייע בתרגום המטרות הארגוניות והשיווקיות והבאתן לידי ביטוי באירועים עסקיים שונים בכל סדרי הגודל. באצטדיון סמי עופר מקיימים אירועי השקה באווירה ייחודית ועוצרת נשימה, אווירה המהווה חלק בלתי נפרד מן ההפקה הנבחרת לצד מערך של תוספות ושירותים משלימים בהתאמה אישית בשילוב רמת אירוח יוקרתית וכמובן המוצר ו/או השירות החדשני שלכם, כל אלו יספקו את תחושת ה-"וואו" הרצויה אשר תיחרט היטב בלב כל האורחים.

אירוע השקה באצטדיון סמי עופר, אירוע שכולו חוויה אחת גדולה – צפו בסרטון הבא:

שאלות ותשובות חשובות:

במתחם האירועים באצטדיון תוכלו לערוך כל אירוע השקה רשמי חגיגי שתחפצו, מקטן ועד גדול, החל מחשיפת מוצרי דגל, מיזמים ושירותים חדשים, תכניות ארגוניות, מיזוגים ורכישות ועוד – הכל באווירה עוצרת נשימה שתייצר עבורכם את אפקט ה-"וואווו!" המתבקש. 

מתחם האירועים באצטדיון מציע רמת אירוח ושירות גבוהה במיוחד בשילוב פתרונות מיתוג ייחודים בהתאמת אישית לצד חללים יוקרתיים המעניקים אווירת חו"ל VIP נוצצת – אצלנו תוכלו גם ליהנות מגמישות מלאה וליווי מקצועי של צוות המקום לטובת הפקת אירוע השקה אלגנטי ומרשים שכולם ידברו עליו!

בהחלט, ניתן לשלב גם אפשרויות הסעדה וכיבוד שונות באירוע ההשקה שלכם – באצטדיון מתחם קייטרינג מבשל עם מגוון מנות שף ברמה גבוהה ותפריט בשרי / חלבי לבחירתכם, וכמובן ישנה אפשרות גם לבר אלכוהול עשיר ומפנק, הכל עם תעודות כשרות כנדרש, לרווחת האורחים והמוזמנים לאירוע.

כמובן, אנחנו מקיימים אירועים בהתאם להנחיות משרד הבריאות המתעדכנות מעת לעת תוך הקפדה על "התו הירוק".

מעוניינים לקיים אירוע השקה באווירה אחרת?

המלצות