ירידים ותערוכות

הקודם
הבא

אצטדיון סמי עופר - מקום מושלם לתערוכות וירידים מיוחדים!

תערוכה או יריד קונספט נחשבים אירועים עסקיים המצריכים בימנו מחשבה רבה בשילוב רעיונות ואטרקציות מיוחדות וכן מתחם מארח מתאים על מנת שהאורחים ימצאו עניין מתמיד ולא יפסחו על אף מיצג.

מדוע אצטדיון סמי עופר הוא מקום מושלם לתערוכה / יריד בצפון?

אצטדיון סמי עופר בחיפה מציע פיזור טבעי בין הרחבה החיצונית והפנימית המקיפות את האצטדיון, זרימה טבעית של קהל, מתחם נקי ונוח לאנשי עסקים, מיצגים ואנשים פרטיים – הרחבות המרווחות והאולמות השונים יבטיחו הנאת שהות לכל קהל, בכל מזג אוויר ולכל תוכן נבחר. צוות האצטדיון מציע את מלוא הניסיון להפקה מורכבת וייחודית שבה כל מציג וכל ביתן תורם לנראות ולמסר הכללי של התערוכה המוצגת, החל מירידים מקצועיים וכלה בירידי מכירה – אירוע שבו סך החלקים מתחבר לשלם אחד עם מסר ברור ונהיר לאורח הבא בשעריו!

שאלות ותשובות חשובות:

מתחמי האירוח והאירועים הנרחבים שבשטח האצטדיון יעניקו לכם אפשרות לקיים כמעט כל סוג של יריד או תערוכה אותם תרצו לערוך בין אם מדובר בירידים מקצועיים, ירידי קונספט, ירידי מכירות, תערוכות אומנות ועוד וזאת עם אפשרות לארח עד אלפי אנשים במיקום אסטרטגי ואווירת בילוי ייחודית.

אצלנו תוכלו ליהנות מפיזור טבעי בין הרחבה החיצונית והפנימית המקיפות את האצטדיון, זרימה טבעית של קהל, מתחם נקי ונוח לאנשי עסקים, מיצגים ואנשים פרטיים – הרחבות המרווחות והאולמות היוקרתיים שבמקום יבטיחו הנאת שהות אידיאלית לכל קהל, בכל מזג אוויר ולכל תוכן נבחר!

בהחלט, מתחמי האירועים והאירוח שלנו כוללים נגישות מלאה על פי חוק (מעליות, דרגנועים, שירותים נגישים וכו') והאצטדיון מצוי במיקום אסטרטגי נגיש מצפון ומדרום, עם אפשרויות הגעה רבות כולל קירבה לתחנת רכבת ומטרונית וכמובן אפשרות להגעה עצמאית ברכב עם אלפי מקומות חנייה מסביב.

מעוניינים לערוך יריד או תערוכה באווירה אחרת?

המלצות