מרכז כנסים והרצאות

הקודם
הבא

אצטדיון סמי עופר - מרכז ואולם לכנסים והרצאות

מרכז הכנסים והאירועים באצטדיון סמי עופר בחיפה מתאים לכל כנס או הרצאה בכל תצורה אותה תבחרו לקיים:
כנס מקצועי, הרצאות או פאנל דעה, ישיבת תאטרון או קבלת פנים, אולם כנסים / הרצאות אחד גדול או חלוקה לכמה אולמות כנסים קטנים על פי נושא ותחום.

מדוע אצטדיון סמי עופר הוא מקום אידיאלי לאירוח כנסים והרצאות?

* אולמות כנסים יוקרתיים ומאובזרים לאירוח אלגנטי ומרשים.
* ליווי אישי בכל שלב וסיוע של צוות מקצועי ומיומן.
* מבחר אולמות ואפשרות התאמה ייחודית לצורכי הכנס ו/או ההרצאה.

המבנה הגדול והרחב של אצטדיון סמי עופר מאפשר לתמוך בכל קונספט שתבחרו לכנס או הרצאה: אזורי קבלת פנים,  אולמות ישיבה, אולמות למציגים ומרצים, מתחמי הסעדה פנימיים וחיצוניים, חדרי ישיבות לפיצולים, אודיטוריום להרצאות או סידור של ישיבת תאטרון – הכל במקום אחד, חדשני מיוחד, הכל אפשרי בכנס שלכם!

אולם כנסים והרצאות לבחירתכם, נגיש וזמין לכולם...

אולמות הכנסים וההרצאות שלנו מתאימים לאירוח של בין 50-1,000 איש במיקום אסטרטגי ונגיש, מצפון ומדרום הארץ, אשר מאפשר לאורחים להגיע אלינו בקלות ובנוחות באמצעות מרבית מאמצעי התחבורה הציבורית: רכבת, אוטובוס או בתחבורה פרטית, תוך כדי שימוש בחניונים הצמודים לאצטדיון שעומדים לרשות האורחים. לאורחים המגיעים מחו"ל אפשרויות לינה מגוונות ורחבות בסביבת קו החוף החיפאי או על רכס הכרמל.

צפו בקליפ קצר עם מיטב הרגעים מתוך כנס שנתי של האיגוד הישראלי של אדריכלי נוף שנערך באצטדיון:

שאלות ותשובות חשובות:

מתחם האירועים והכנסים באצטדיון מתאים לכל כנס או הרצאה בכל תצורה שתרצו לקיים – הלך מכנס מקצועי, הרצאות ופאנל דעה, בישיבת תאטרון או קבלת פנים, באולם אחד גדול או בחלוקה לכמה חללים קטנים יותר – כמעט הכל אפשרי ובר ביצוע מבחינתנו בהתאם לצרכים המקצועיים שלכם.

המבנה הגדול והרחב של האצטדיון מאפשר לקיים כל קונספט שתבחרו לאירוע שלכם עם אזור קבלת פנים, אולמות ישיבה, חללי אירוח למציגים ומרצים, מתחמי הסעדה, אודיטוריום חדשני עם כל הציוד הטכני הנדרש וכן גם אפשרויות מיתוג מרשימות שישדרגו את המאורע באופן ייחודי וייצוגי מאוד. 

בהחלט, מרכז הכנסים שלנו מתאים לאירוח של 50 עד 1,000 איש ואף יותר עם נגישות מלאה (מעליות, דרגנועים, שירותים נגישים וכו') וממוקם במיקום אסטרטגי נגיש מצפון ומדרום, עם אפשרויות הגעה רבות כולל קירבה לתחנת רכבת ומטרונית וכמובן אפשרות להגעה עצמאית ברכב למקום עם אלפי מקומות חנייה לרשות המוזמנים. 

אם הינכם מחפשים מקום מיוחד לקיום כנס או הרצאה בצפון,
אצטדיון סמי עופר בחיפה הוא המקום המושלם לאירוח האירוע שלכם -

ברשותנו מגוון אולמות לאירוח כנסים והרצאות, לכם רק נותר לבחור!

מחפשים אולם לכנס או הרצאה באווירה אחרת?

המלצות