יום כיף וסדנאות לצוות

  • עמוד הבית
  • Asset 11
  • אירועים עסקיים
  • Asset 11
  • סדנאות ויום כיף לצוות
הקודם
הבא

יום כיף וסדנאות צוות לעובדים באצטדיון סמי עופר בחיפה

יום כיף וסדנאות צוות לעובדים הן חלק בלתי נפרד מן התרבות הארגונית של חברות וגופים עסקיים רבים בעידן המודרני הרואים את העובדים כחלק בלתי נפרד מן ההצלחה.

אצטדיון סמי עופר בחיפה מציע לחברות וארגונים המעוניינים לקיים יום כיף וסדנאות צוות חווייתיות לעובדים, מקום ייחודי המשלב תוכן הלקוח מעולמות הספורט ומועבר לתוך העולמות העסקיים. האצטדיון, מעבר למיתוג והחיבור החזק שהוא משדר לעולם הספורט ולתרבות ההצלחה, מספק גם תנאים מושלמים ורמת אירוח יוצאת דופן, לכל סוג של סדנת צוות בפרט וכן לכל אירוע עסקי אפשרי.

מדוע אצטדיון סמי עופר הוא המקום האידאלי לקיום יום כיף וסדנאות צוות לעובדים?

בחירת המקום והתוכן המתאימים לקיום יום כיף לצוות מצריך חשיבה ותכנון לצד הקפדה על כל פרט מקטן עד גדול. למתחם האירועים באצטדיון מספר יתרונות מרכזיים ההופכים אותו למקום מושלם בעבור אירוח סדנאות וימי כיף לארגונים ועסקים:

• התאמה אישית – במתחם מגוון חללי אירוח המתאימים לכל אירוע ולכל צורך, בכל סדרי הגודל. במקום חדרי אירוח VIP יוקרתיים המשקיפים לכר הדשא הירוק, חללים אינטימיים וחללים רחבים, חדרים לפעילות קבוצתית Indoor כמו גם Outdoor.

• כל קונספט אפשרי – תוכלו לבחור בין מספר אולמות אירועים, חדרי הרצאות וכנסים הכוללים במה, חללים קטנים הכוללים מבואה משותפת ופתרונות נוספים. בכל סגנון ובכל אירוח ניתן לשלב (ואף מומלץ!) סיור באצטדיון המספק חוויה יוצאת דופן ועוצמתית. במקום אפשרות בחירה של קונספט האירוח כולו, לרבות ארוחות עשירות המוגשות על מרפסת הצופה אל כר הדשא, מגשי אירוח ותצורות הגשה נוספות של ארוחות איכותיות, מפנקות וכשרות.

• מיתוג עסקי – בכל אירוח עסקי זוכה קיימת האפשרות למיתוג מלא של הארגון, על גבי עמודי טוטם, מסגרות דיגיטליות ובשלל דרכים נוספות.

יום כיף לעובדים באצטדיון סמי עופר, בילוי מיוחד עם חוויות בלתי נשכחות לכל צוות – צפו בסרטון הבא:

בהתאם לצורך ולמטרת הסדנה, חדרי ההלבשה ו/או תאי הצפייה ילבשו חג ויהפכו בן רגע למתחם טיפולים, אזור לסדנאות תוכן והעצמה דינמית על פי בחירה, חדרים לפעילות קבוצתית Indoor כמו גם Outdoor, בשילוב אירוח מלא ומהנה הכולל פעילויות, ארוחות מגוונות וסיור באצטדיון לפי בחירתכם. אם אתם מחפשים יום פעילות של גיבוש, כיף ושחרור לעובדים הכולל תוכן מגבש ומעצים, במקום שמוציא את הצוות מהשגרה "האפורה" לתוך מרבדי דשא ואצטדיון אחד מופלא – אתם מוזמנים לפנות אלינו!

שאלות ותשובות חשובות:

אצטדיון סמי עופר מציע לחברות וארגונים המעוניינים לקיים יום כיף וסדנאות צוות חווייתיות לעובדים, מקום ייחודי המשלב תוכן הלקוח מעולמות הספורט ומועבר לתוך העולמות העסקיים. יחד איתנו תוכלו להפיק יום סדנה / יום כיף בלתי נשכח לצוות העובדים בהתאמה ייחודית לצורכי ומטרות הארגון. 

במתחם האצטדיון מגוון חללי אירוח המתאימים לכל צורך, בכל סדרי הגודל – במקום תאי צפייה VIP יוקרתיים המשקיפים לכר הדשא הירוק, חללים אינטימיים ומרחבים גדולים, חדרים לפעילות קבוצתית Indoor כמו גם Outdoor עם אפשרויות אירוח כמעט בלתי מוגבלות שיעניקו לכולם אווירה של חו"ל!

בהחלט, באצטדיון ישנו מתחם קייטרינג מבשל המציע ארוחות עשירות המוגשות על מרפסת הצופה אל כר הדשא, מגשי אירוח ותצורות הגשה נוספות של מנות איכותיות, מפנקות וכשרות. וכן, יש גם אפשרות לשלב בר אלכוהול מפנק במיוחד, לרווחת העובדים.

בכל יום צוות או אירוח עסקי אחר במקום, אנחנו מעמידים לרשותכם מגוון אפשרויות מיתוג מרשימות החל משלטי הלדים ומסכי הענק באצטדיון, עמודי טוטם חדשניים ועוד – למידע נוסף מוזמנים ליצור עמנו קשר.

מעוניינים לקיים סדנה / יום כיף לצוות באווירה אחרת?

המלצות