אירועים פרטיים

  • עמוד הבית
  • Asset 11
  • אירועים פרטיים

אצטדיון סמי עופר בחיפה, מקום לאירוע פרטי בלתי נשכח שכולם ידברו עליו!

מתחם אולמות האירועים באצטדיון סמי עופר בחיפה הוא מהחדשניים והמובילים באזור הצפון, ומציע לכם שילוב ייחודי בין מגוון אולמות אירועים, קטנים וגדולים לבחירתכם, לבין תצפית מרהיבה על כר הדשא הירוק לטובת חוויה מושלמת לקיום אירועים פרטיים ושמחות שונות בסטנדרט הגבוה ביותר בישראל - חתונות, חגיגות בר/בת מצווה, אירועי ברית/ה, מסיבות ימי הולדת ועוד...

מעוניינים לקיים אירוע פרטי? השאירו פרטים או חייגו

במקום מספר אולמות אירועים פרטיים לבחירה בהתאם לגודל האירוע, כאשר האולם שייבחר יותאם אישית במיוחד לאירוע הפרטי שלכם:

אולם האירועים "יהלום" בקומה הרביעית במבנה המערבי של האצטדיון, צופה לכר הדשא וצמודה לו מרפסת תצפית רחבת ידיים. אולם אירועים זה מאפשר עריכת כנסים, אירועי חברה וכן אירועים פרטיים ושמחות משפחתיות כמו חתונה, ברית/ה ואירועי בר/בת מצווה עד 600 אורחים לקבלת פנים, עד 400 מוזמנים סביב שולחנות ועד 500 איש בישיבת תאטרון.

אולמות הזהב הינם שני אולמות אירועים השווים בגודלם ונמצאים בקומה הרביעית במבנה המערבי של האצטדיון, צופים לכר הדשא עם מרפסת תצפית מרשימה. אולמות אלו מתאימים במיוחד עבור אירועי שמחות, כנסים פרטיים ואירועי חברה. בכל אחד מהאולמות הללו ניתן לקיים קבלות פנים עד 500 אורחים, סביב שולחנות עד 400 מוזמנים ובישיבת תאטרון של עד 200 איש.

אולם פלטינום נמצא גם כן בקומה הרביעית במבנה המערבי וצופה לכר הדשא בשילוב מרפסת תצפית מרהיבה. מדובר באולם אירועים מושלם עבור אירועים פרטיים קטנים וכן לאירועים משפחתיים של עד 80 אורחים בקבלת פנים או בישיבה סביב שולחנות ועד 100 איש בישיבת תאטרון.

בנוסף ישנה המרפסת המרכזית, מתחם מקורה מיוחד הצופה לכר הדשא ומתאים במיוחד לאירועי השקות, מסיבות ימי הולדת, הצעות נישואין ולכל אירוע פרטי אחר עד 200 איש בקבלת פנים או עד 100 אורחים בישיבה סביב שולחנות. במידת הצורך, כל אולמות האירועים בקומה הרביעית יכולים לשמש גם עבור אירוע פרטי רב-משתתפים אחד!

שאלות ותשובות חשובות:

במתחם אולמות האירועים באצטדיון ניתן לקיים למעשה כמעט כל אירוע פרטי "משפחתי" חגיגי, מקטן ועד גדול – אירועי חתונות, טקסי חופה, חגיגות בר / בת מצווה, אירועי ברית / זבד הבת, מסיבות ימי הולדת ועוד, כל זאת בהתאמה לגודל האירוע וכן כמות האורחים והמוזמנים שלכם.

 

מתחם האירועים באצטדיון הוא מהחדישים באזור חיפה והצפון וכולל מספר אולמות וחללי אירוח בגדלים שונים שיותאמו בדיוק לאירוע שלכם, בין אם מדובר באירוע קטן של 50 איש ובין אם באירוע גדול של עד 1,000 איש ואף יותר – כל זאת בשילוב תצפית כר הדשא הירוק ואווירה יוקרתית מיוחדת! 

 

בוודאי, באצטדיון מתחם "מטבח מבשל" ענק (750 מ"ר!) המגיש מבחר מנות שף ברמה הגבוהה ביותר, תפריט בשרי / חלבי לבחירתכם וכמובן בר אלכוהול עשיר ומפנק, והכל עם תעודת כשרות כנדרש. לפרטים נוספים על התפריטים שאנו מציעים, מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ונשמח להכיר ולשוחח 🙂

כמובן, כל אירוע פרטי במקום נערך על פי הנחיות "התו הירוק" והוראות משרד הבריאות המתעדכנות מעת לעת.

אז איזה אירוע פרטי אתם מעוניינים לערוך אצלנו?