יום צילומים

צילומי אומנות באצטדיון
קרדיט צילום: מיכה בריקמן
צילומי קליפ באיצטדיון
יום צילומים לקליפ מיוחד לתחרות האירוויזיון 2019 שנערכה בישראל
הקודם
הבא

יום צילומים באצטדיון סמי עופר - לוקיישן צילום מרהיב ובלתי נשכח!

רוצים לתעד את הרגע שלכם בצורה יוצאת מגדר הרגיל, במקום עוצמתי, מרגש מרהיב שמספר את הסיפור שלו בזכות עצמו?

בוודאי תשמחו לדעת שבאצטדיון סמי עופר בחיפה ישנה אפשרות לערוך ימי צילום לפי בקשתכם, ביציעי הטריבונות והעיתונאים, חדרי ההלבשה, אזור העלייה למגרש של השחקנים ועוד מבחר חללי אירוח ומתחמים ייחודים שלא הכרתם באצטדיון, הכל בהתאם לצורך ולאופי הצילומים. באצטדיון נערכים מעת לעת גם צילומי פרסומות, סדרות טלוויזיה, הפקות עצמאיות, סדנאות צילום ועוד. צוות האצטדיון ישמח לארח גם אתכם ליום צילומים מיוחד בתיאום מראש, ולהעניק לכם את התנאים הטובים ביותר לטובת סשן צילומים בלתי נשכח.

צפו בקליפ צילומי זוגיות Save The Date באצטדיון:

שאלות ותשובות חשובות:

באצטדיון סמי עופר ניתן בין היתר לקיים ולהפיק ימי צילום מיוחדים עבור צילומי פרסומת וקמפיינים שונים, סדרות טלוויזיה, הפקות עצמאיות, סדנאות צילום, צילומי זוגיות לזוגות (חתן וכלה) ועוד.

קיימת אפשרות לערוך ימי צילום לפי בקשתכם בחדרי ההלבשה או אזור העלייה למגרש של השחקנים, מבואות האצטדיון, יציעי הטריבונות והעיתונאים ועוד מבחר חללים ומתחמים שלא הכרתם במקום.

מבנה האצטדיון המרשים, כר הדשא הירוק והנעים, כאשר ברקע הנוף של הכרמל החיפאי וחוף הים הסמוך – כל אלו ועוד מעניקים למקום מאפיינים של לוקיישן עוצמתי, מרגש ומרהיב שמספר את הסיפור שלו בזכות עצמו ויסייע להעביר היטב את הרגעים והצילומים שלכם בצורה ייחודית ויוצאת מגדר הרגיל.

נשמח לארח אתכם ליום צילומים מיוחד בתיאום מראש ולהעמיד את התנאים המתאימים בהתאם לצרכים שלכם – מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר וניצור עמכם קשר בהקדם.

מעוניינים לערוך יום צילומים מיוחד באצטדיון?

המלצות