מקום לאירוע חתונה

הקודם
הבא

אצטדיון סמי עופר בחיפה - מקום מיוחד לחתונה בלתי נשכחת!

זוגות רבים מחפשים להפיק חתונה מיוחדת בסטנדרטים שלא נראים באולמות האירועים "הרגילים" ובמקרים רבים גם מסתייעים בשירותים של מפיקי אירועים פרטיים על מנת לחבר את כל הפרטים מסביב לכדי תמונה אחת שלמה ומרהיבה. מפיקי האירועים המנוסים בתחום יודעים היטב כי האלמנט החשוב ביותר ליצירת חתונה מיוחדת ויוצאת דופן הוא בבחירת המקום לאירוע לצד אלמנטים חיוניים דוגמת נגישות ונוחות הגעה, חניה זמינה ונוף מקומי מרהיב. הבחירה בלוקיישן מרשים, בעל עוצמות ויכולת ייחודית להתאמה אישית ובניה מודולרית של כל אירוע, יאפשר למפיקי האירוע מרחב עשייה יצירתי ומגוון ומאידך יעניק יוקרה בלתי נשכחת לאירוע עצמו.

אירוע חתונה הוא אירוע מיוחד בחיים ולכן נכון לקיים אותו במקום יוצא דופן...

מתחם אולמות האירועים באצטדיון סמי עופר בחיפה מתנשא מעל קו חוף עוצר נשימה ולמרגלות הר הכרמל העשיר בטבע ירוק ונחשב מתחם אירועים נגיש במיוחד לאורחים מצפון ומדרום. במקום מתקיימים אירועים פרטיים רבים, קטנים וגדולים כאחד, כאשר אירוע חתונה זוכה להתייחסות מיוחדת והפקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל. מגוון האולמות ומתחמי האירוח במקום מאפשרים התאמה לכל הרכב מוזמנים או כמות של אורחים, החל מקיום אירוע חתונה קטן ואינטימי של 50 עד 100 איש ועד הפקת אירוע חתונה גדול יותר באולמות האירועים הפרטיים המיועדים לכך ומציעים תכולות של עד 700 אורחים ואף יותר, כאשר ניתן לבחור גם באפשרות של קבלת פנים באולם האירוע או בקבלת פנים חיצונית. אולמות האירועים באצטדיון מאפשרים התאמה אישית ייחודית לכל דרישות הזוג ו/או מפיקי האירוע, החל מתכנון מיקום הבר, החופה והמזנון וכלה בשילוב מרבית האטרקציות הססגוניות האפשריות במטרה לייצר אירוע חתונה שמח ומרשים. מסכי הענק באצטדיון ואמצעי הדיגיטל השונים באולמות  משרתים את המפיקים והחוגגים לאורך האירוע ומאפשרים הקרנה של סרטונים וקליפים, תמונות רצות, ברכות ואלמנטים נוספים לבחירת הזוג כאשר במקום צוות טכני מיומן הדואג להעמדת כל הכלים הטכנולוגיים ותפעולם לרשות האירוע. גם עניין האוכל זוכה כמובן להתייחסות מיוחדת ואיכות מוקפדת עם קייטרינג מבשל באצטדיון המציע מגוון אפשרויות לתפריט מנות עשיר מאוד, בשילוב תצורות הגשה ייחודיות ומרשימות כיד המלך.

בסיוע צוות האירועים שלנו תוכלו להעניק לעצמכם, הזוג המאושר, ולאורחים שלכם חוויה מיוחדת של אירוע חתונה בלתי נשכח, ולא לחסוך בפרטים, מקטן ועד גדול, החל משלב קבלת הפנים בלוקיישן מרשים במיוחד, דרך המנות הטעימות ועד אווירת מסיבה כיפית ומושקעת עם אירוע באווירה ייחודית שכולם ידברו עליו רבות!

שאלות ותשובות חשובות:

מתחם האירועים באצטדיון ממוקם מעל קו חוף עוצר נשימה למרגלות הר הכרמל העשיר בטבע ירוק ונחשב ללוקיישן נגיש במיוחד לאורחים מצפון ומדרום. אולמות האירועים שלנו מאפשרים התאמה אישית ייחודית לכל דרישות הזוג ו/או מפיקי האירוע, החל מתכנון מיקום הבר, החופה והמזנון ועד שילוב מרבית האטרקציות האפשריות במטרה לייצר אירוע חתונה שמח ומרשים שכולם ידברו עליו!

מגוון האולמות וחללי האירוח באצטדיון מאפשרים התאמה לכל הרכב / כמות של אורחים, החל מקיום אירוע חתונה אינטימי של 50 עד 100 איש ועד הפקת אירוע חתונה גדול יותר עם 700 מוזמנים ואף יותר, כאשר בין היתר ניתן לבחור גם באפשרות של קבלת פנים באולם האירוע או בקבלת פנים חיצונית וכו'.

בהחלט! ברשותנו מטבח קייטרינג מבשל באצטדיון המציע מגוון אפשרויות לתפריט מנות כשר ועשיר מאוד, בשילוב תצורות הגשה ייחודיות ומרשימות כיד המלך, וכמובן בר אלכוהול מפנק במיוחד עבור האורחים.

מחפשים מקום מיוחד לאירוע חתונה באווירה אחרת?

המלצות