מקום לאירוע ברית/ה

הקודם
הבא

אירוע ברית / בריתה באצטדיון סמי עופר - מקום לאירוע מיוחד באווירה אחרת!

מזל טוב 🙂 בשעה טובה ומוצלחת, הבאתם לעולם אוצר גדול - כעת אתם תדאגו לרך הנולד ואנחנו נדאג עבורכם לקיום אירוע ברית/ה משמח ללא דאגות מיותרות...

בימים בהם מצטרף תינוק חדש למשפחה, ההתרגשות גדולה אולם גם מפלס הלחץ עולה. לצד השינוי בדינמיקה המשפחתית עולה הרצון בקיום של אירוע ברית/ה מכבד ומרגש, על מנת לחלוק את השמחה עם בני המשפחה והחברים הקרובים, אולם בפועל הימים והלילות כל כך עמוסים והמחשבה על הפקה של אירוע והתרוצצות בין אולמות אירועים באזור והספקים הנדרשים לאירוע מייגעת מאוד ולעתים אף מייאשת. מתחם האירועים של אצטדיון סמי עופר בחיפה, יאפשר לכם לחבק את הרך הנולד באירוע ברית/ה מושקע באחד ממגוון אולמות האירועים שלנו המתאימים לשמחות משפחתיות בכל סדרי הגודל ורמות האירוח. כי בינינו… למי יש זמן לריצות וארגונים של אירוע בתקופה לחוצה שכזאת?! בדיוק בשביל כך אנחנו מעניקים פתרון אידאלי מיוחד גם עבור אירועים צנועים ומצומצמים יחסית כמו ברית מילה או זבת הבת, שנחגגים בדרך כלל בתאריכי קצר מועד, "מעכשיו לעכשיו".

אז מה אנחנו מציעים לכם בעצם?

ברית מילה, פדיון הבן, זבד הבת – כל אלו אירועים מרגשים המציינים הצטרפותו של תינוק/ת חדש/ה למשפחה. במתחם האירועים באצטדיון אנחנו למעשה נותנים מענה מלא להתרגשות, לצד הצורך בקיום אירוע ברית/ה מושלם עם כמה שפחות התעסקות מהצד שלכם, כאשר אנו מספקים חבילת אירוע מותאמת עבור אירוע ברית/ה בצהריים או בערב לבחירתכם, אפשרות לעיצוב אולם לבקשתכם, תפריט עשיר ומגוון המספק את כל תצורות ההגשה (מלצרים מסתובבים, מזנון חופשי, הגשה לשולחן ושילוב בין מספר אפשרויות) של מנות שף משובחות, דקורטיביות וערבות לחך. כחלק מחבילת השירותים שלנו נספק לאורחים שלכם תפריט יוקרתי בהגשת מזנונים, בר שתייה ואלכוהול איכותי, וכן מתחם קבלת פנים מחוץ לאולם או כחלק מן האירוע לבחירתכם, הקרנה על גבי מסכים של תמונות וברכות, חדר התייחדות לאם ולתינוק לאחר קיום ברית המילה ומעטפת שירותים מלאה על פי צורכי האירוע. לאורך השנים זכינו לערוך גם אירועים פרטיים קטנים בהתאמה אישית, וזאת בזכות מבחר גדול של אולמות ומתחמי אירוח המצויים במקום ומתאימים לכל צורך, תוך התאמה מודולרית של האולם לכל אירוע, כך למשל ניתן לקבוע את מיקום הבר, מתחם עריכת טקס הבירת עצמו, רחבת הריקודים, המזנונים השונים ועוד.

שאלות ותשובות חשובות:

ברית מילה, פדיון הבן או זבד הבת – אצלנו תוכלו להציג את הרך הנולד לעולם באירוע ברית/ה חגיגי באחד ממגוון אולמות האירועים שלנו המתאימים לשמחות משפחתיות, שנחגגות בדרך כלל בתאריכי קצר מועד, "מעכשיו לעכשיו", בכל סדרי הגודל ורמות האירוח בהתאם לדרישות.

אנחנו למעשה נותנים מענה מלא להתרגשות שלכם, לצד הצורך בקיום אירוע ברית/ה מושלם עם כמה שפחות התעסקות מהצד שלכם, כאשר אנו מספקים חבילת אירוע מותאמת עבור אירוע ברית/ה בצהריים או בערב לבחירתכם, אפשרות לעיצוב אולם לבקשתכם, הקרנה על גבי מסכים של תמונות וברכות, חדר התייחדות לאם ולתינוק ומעטפת שירותים מלאה על פי צורכי האירוע.

בוודאי, לרשותכם תפריט עשיר ומגוון הכולל מבחר מנות שף משובחות ודקורטיביות, בשילוב תפריט יוקרתי בהגשת מזנונים, בר שתייה ואלכוהול איכותי, והכל תחת כשרות מלאה. למידע נוסף על התפריטים שלנו, צרו איתנו קשר כעת.

אירועי ברית/ה מנוהלים אצלנו בדקדקנות יתרה תוך תשומת לב מלאה לכל הפרטים, קטנים כגדולים,
מתוך הבנה כי כל אירוע הוא יחיד ומיוחד ובמטרה לייצר חוויה הנחרטת הן בלב המארחים ובעלי האירוע והן בלב אורחיהם!

מעוניינים לערוך אירוע ברית/ה חגיגי באווירה אחרת?

המלצות