ברית/ה

הקודם
הבא

אירוע ברית או בריתה באצטדיון סמי עופר - אירוע משפחתי באווירה אחרת!

מזל טוב 🙂 הבאתם לעולם אוצר גדול - אתם תדאגו לרך הנולד ואנחנו נדאג לקיום אירוע משמח ללא דאגות מיותרות.

בימים בהם מצטרף תינוק חדש למשפחה, ההתרגשות גדולה אולם גם מפלס הלחץ עולה. לצד השינוי בדינמיקה המשפחתית עולה הרצון בקיום של אירוע מכבד ומרגש, על מנת לחלוק את השמחה עם בני המשפחה והחברים הקרובים, אולם בפועל הימים והלילות כל כך עמוסים והמחשבה על הפקה של אירוע והתרוצצות בין אולמות אירועים ובעלי מקצוע מייגעת ולעיתים מייאשת. מתחם האירועים של אצטדיון סמי עופר בחיפה, יאפשר לכם לחבק את הרך הנולד בארוע מושקע במגוון אולמות מעוצבים בקפידה המתאימים לשמחות משפחתיות בכל סדרי הגודל ורמות האירוח. כי ביננו… למי יש זמן לריצות וארגונים של אירוע בתקופה לחוצה שכזאת?! אנחנו נותנים פתרון אידאלי גם לאירועים צנועים ומצומצמים יחסית כמו ברית מילה או זבת הבת, שנחגגים בדרך כלל בתאריכי קצר מועד "מעכשיו לעכשיו".

אירוע מרגש ומיוחד לרך שרק נולד...

ברית מילה, פדיון הבן, זבת הבת – כל אלו אירועים מרגשים המציינים הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה. במתחם האירועים המרשים באצטדיון אנו נותנים מענה מלא להתרגשות, לצד הצורך בקיום אירוע מושלם עם כמה שפחות התעסקות בעבורכם. אנו מספקים חבילת אירועים מותאמת לאירועי צהריים או ערב לבחירתכם, אולמות בעיצוב אישי, תפריט מגוון המספק את כל תצורות ההגשה (מלצרים מסתובבים, מזנון חופשי, הגשה לשולחן ושילוב בין מספר אפשרויות) של מנות שף משובחות, דקורטיביות ועריבות לחך הנחרטות בזיכרון האורחים.

כחלק מחבילת השירותים נספק לאורחים תפריט יוקרתי בהגשת מזנונים, בר שתיה ואלכוהול איכותי, מתחם קבלת פנים מחוץ לאולם או כחלק מן האירוע לבחירתכם, הקרנה על גבי מסכים של תמונות וברכות, חדר התייחדות לאם ולתינוק לאחר קיום ברית המילה ומעטפת שירותים מלאה על פי צורך הארוע. אנו עורכים גם אירועים קטנים בהתאמה אישית, וזאת בזכות מבחר גדול של אולמות ומתחמי אירוח המצויים במקום ומתאימים לכל צורך, תוך התאמה מודולארית של האולם לכל אירוע. ניתן לקבוע את מיקום הבר, מתחם עריכת הטקס עצמו, רחבת הריקודים, המזנונים השונים ועוד.

שימו לב: בימים אלו, ניתן לערוך אירועי ברית או מסיבות בריתה (זבד הבת) באחד מאולמות האירועים שלנו בהתאם להנחיות משרד הבריאות תוך הקפדה על דרישות התקן של "התו הסגול". כל אולמות האירועים באצטדיון עברו ניקוי וחיטוי יסודי, במתחם נפרסו עמדות אלכוג'ל לנוחיות האורחים וישנה אפשרות להפרדת קהלים ותחימת אזורים עבור אוכלוסיות בסיכון כנדרש.

האירועים אצלנו מנוהלים בדקדקנות יתרה תוך תשומת לב מלאה לכל הפרטים, קטנים כגדולים,
מתוך הבנה כי כל אירוע הוא יחיד ומיוחד ובמטרה לייצר חוויה הנחרטת הן בלב המארחים ובעלי האירוע והן בלב אורחיהם.

מעוניינים לערוך אירוע ברית/ה חגיגי באווירה אחרת?

המלצות