מקום לבר / בת מצווה

הקודם
הבא

אירוע בר / בת מצווה באצטדיון סמי עופר בחיפה - מקום שכולו הגשת חלומות!

אירוע בר / בת מצווה יכול להיות אירוע בנאלי ושגרתי למדי: כניסה חגיגית של הילד/ה, דרשה ארוכה ו-"מרתקת", בופה לנישנוש, ובעיקר נשיקות, חיבוקים וריקודים. באצטדיון סמי עופר בחיפה אנו מציעים את ה-"תיבול" הנוסף לחוויית האירוע של ילדכם, בר/בת מצווה באווירה שרק אצטדיון בסדר גודל כזה יכול לספק. תכנון והפקה של אירוע בר / בת מצווה מצריכים שילוב חכם ומדויק בין רצון המתבגרים החוגגים והעדפותיהם, לצרכים והרצונות של הוריהם אשר אחראים לעיקר המוזמנים וכמובן גם לתקציב האירוע המשמח. המבנה "הרגיל" והמוכר של אירוע בר / בת מצווה באולם אירועים ניתן לעדכון באמצעות כניסה חגיגית וייחודית של הילד/ה ושילוב של אטרקציות שונות במהלך האירוע, אולם חיפוש אחר קונספט שונה וייחודי לאירוע יתחיל בבחירה במקום מיוחד ויוצא דופן.

מתחם האירועים באצטדיון סמי עופר בחיפה מושך אליו, ולא בכדי, יותר ויותר מתבגרים המבקשים לחגוג את האירוע החשוב שלהם, קצת אחרת. במתחם המפואר מגוון אולמות וחללי אירועים בהתאמה אישית לכל סדר גודל של אירוע, לכל קונספט ולכל צורך ותשוקה, כך למשל בין היתר ניתן לקיים אירועים קטנים יותר בתאי הצפייה היוקרתיים אשר משקיפים ישירות על כר הדשא הירוק בשילוב צפייה במשחק כדורגל אטרקטיבי, או לחילופין לבחור באחד ממתחמי האירוח באצטדיון וליצור אירוע קונספט בהתאמה אישית לבן או לבת המצווה על פי העדפותיהם. ניתן לשלב במקום את כל סוגי האטרקציות שהילדים אוהבים לרבות שולחנות משחק, משחקי וידאו, בר ממתקים וכו' כאשר רחבת הריקודים ובמת ה-Dj תעוצב אישית בשלל עיצובים חדשניים ובהתאמה לקונספט האירוע כפי שייקבע מראש.

צפו בסרטון תמונות קצר מתוך אירועי בר מצווה באצטדיון:

לצד כל אלו יזכו גם ההורים ואורחיהם לחוויית אירוח מושלמת החל מקבלת הפנים (ניתן לערוך באולם נפרד או באולם האירוע לבחירה) ובשירותי הסעדה ברמה הגבוהה ביותר המאפשרים מגוון תצורות הגשה החל ממלצרים רצים, מזנון שופע במנות שף אטרקטיביות, הגשה לשולחנות ובר קינוחים מרהיב וערב לחך, הכל כמובן תחת כשרות מלאה. מתחם האירועים של האצטדיון מציע גם נגישות מלאה ומיקום אטרקטיבי למגיעים מצפון או מדרום, קרבה לתחנת רכבת ושפע חניה זמינה לאורחים. כל זאת בשילוב נוף חיפאי מרהיב הנשקף לעיני האורחים כבר משלב ההגעה וההתכנסות ומבנה ארכיטקטוני עוצר נשימה אשר מעניק חוויה של יוקרה, עוצמה ואמירה המתחברת אל הטקס החשוב והיום המיוחד אשר כל נער ונערה רוצים לזכור להמשך חייהם.

שאלות ותשובות חשובות:

אנחנו במתחם האירועים של אצטדיון מציעים את "התיבול" הנוסף לחוויית האירוע של ילדכם, אווירה שרק מתחם בסדר גודל כזה יכול לספק –  כך למשל ישנה אפשרות לקיים אירוע קטן בתאי הצפייה היוקרתיים אשר משקיפים על כר הדשא הירוק או לחילופין אירוע קונספט גדול יותר באחד מאולמות האירוח כל זאת בשילוב ביקור חגיגי בחדרי ההלבשה של השחקנים וסיור מיוחד בפינות הנסתרות באצטדיון. 

מתחם האירועים באצטדיון מושך אליו יותר ויותר מתבגרים המבקשים לחגוג את האירוע החשוב שלהם, קצת אחרת. במתחם המפואר מגוון אולמות וחללי אירוח בהתאמה אישית לכל סדר גודל של אירוע, לכל קונספט ולכל צורך ותשוקה. בנוסף ניתן לשלב במקום את כל סוגי האטרקציות שהילדים אוהבים לרבות שולחנות משחק, משחקי וידאו, בר ממתקים וכו'.

כמובן! לרשותכם במקום שירותי הסעדה ברמה הגבוהה ביותר עם מגוון תצורות הגשה, מנות שף אטרקטיביות, תפריט מותאם לילדים ולמבוגרים ובר קינוחים מרהיב לכלל האורחים, הכל תחת כשרות מלאה – לפרטים ומידע נוסף, צרו עמנו קשר ונשמח להתחיל לתכנן יחד את האירוע הגדול!

אם גם אתם מעוניינים לחגוג לילדכם אירוע בר/בת מצווה חלומי שייזכר זמן רב על ידי כולם -
אנחנו מהווים אופציה יצירתית ללוקיישן ייחודי לאירוע, מחוץ לקופסא של עולם האירועים הקונבנציונלי!

מחפשים מקום לאירוע בר / בת מצווה באווירה אחרת?

המלצות