ימי כיף וסדנאות צוות - 3 נקודות חשובות

  • עמוד הבית
  • Asset 11
  • בלוג
  • Asset 11
  • ימי כיף וסדנאות צוות – 3 נקודות חשובות
יום כיף לעובדים באצטדיון
מאת: צוות האתר

תאריך: 7 ספטמבר 2018

בכדי להפיק יום כיף מוצלח לעובדים חשוב לתכנן כל פרט מראש – כך תצליחו לעמוד במטרות הארגון לצד הנאה של כולם!

יום כיף לצוות העובדים בחברה נועד להוציא את כולם משגרת העבודה והארגון ולאפשר לפתח קשרים בלתי אמצעיים בתנאים נינוחים עם כל אנשי הצוות לצד מנהלים בדרגים השונים.
לצד אלה משתלבת המטרה להעברת מסרים, ערכים וכלים שישרתו את העובד בהמשך הדרך ויעניקו לו ערך מוסף לעבודתו.

במקרים רבים על מנת שלא לייצר סיטואציות לא נוחות לכלל העובדים, כדאי לוותר על פעילויות גיבוש המשלבות מים ו/או צורך בלבוש תחתון, פעילויות פיזיות או שהייה בתנאי טבע שפחות מתאימים לכולם. לצורך העניין, ישנם כיום מתחמי אירועים רבים אשר מציעים מגוון אפשרויות להשכרה של אולמות ומתחמי פנאי לצרכים עסקיים, כאשר השילוב עם תכנון יום כיף עשיר בתוכן ופעילויות לצד יציאה מן השגרה, ניהול יום פורה, מהנה ומלא בפינוקים ונוחות, משלב יכולת מיתוג של הארגון ליצירת מחויבות וקשר חיובי לאורך זמן עם העובד.

כיצד ניתן להפיק יום כיף שכולם יהנו ממנו?

בכדי להפיק יום כיף מוצלח לכלל העובדים חשוב לתכנן דברים היטב מראש בהתייחס לנקודות הבאות:
  • Asset 1 מטרה מוגדרת - ארגונים רבים מקיימים ימי כיף לעובדים מבלי להגדיר את מטרת הבילוי. למרות ההגדרה הבסיסית המצביעה על מטרה של הנאה, ארגונים המשקיעים אלפי שקלים ויותר בימי כיף אלו מצפים לתמורה, גם אם אינה מדידה בזמן אמת. בין המטרות האפשריות ניתן למצוא שימור עובדים לטווח הארוך, גיוס עובדים למטלות ופרויקטים מחוץ לעבודה השוטפת, מתן כלים להתמודדות עם קשיים בעבודה היום-יומית ועוד לכל מטרה תוכן מתאים וממוקד.
  • Asset 1 תוכן מעשיר - לאחר הגדרת המטרה בלבד ניתן לקבוע את התוכן. יום כיף מוצלח, כזה ישאיר טעם חיובי ויעורר שיח בפינת הקפה אצל העובדים, הוא יום כיף לצוות המשלב תוכן וכלים הקשורים לעבודה השוטפת לצד בידור ו/או העשרה. עובדים מבלים בממוצע כשליש מן היממה בארגון ובתרבות ההייטק והתאגידים אף יותר מכך. מתן כלים להתמודדות עם קשיים ואתגרים במסגרת העבודה יספקו להם אנרגיות ורצון להוסיף ולהשקיע כמו גם תחושת הערכה כלפי המעסיק. הבידור וההעשרה הנוספים נועדו על מנת לשדר לעובד כי הארגון רואה גם את צרכיו האישיים לצד אלו המקצועיים ומשקיע אף בהם.
  • Asset 1 פינוק ונוחות - עובד היוצא מן המסגרת והשגרה יוצא גם מאזור הנוחות. על מנת שהבילוי יזכה לתחושה של יום כיף אמיתי חשוב לייצר לו נוחות והנאה בסטנדרטים גבוהים הרבה יותר, תוך לקיחת כל הפרטים האפשריים בחשבון, החל ממתחם בעל נגישות, אולמות וחדרים ממוזגים בעלי ריהוט נוח ועיצוב מרשים וכלה בארוחות מפנקות ושי אישי ממותג שיספק לעובד תחושה כי הארגון שם אותו במרכז.
אצטדיון סמי עופר בחיפה מציע לארגונים וחברות מתחם אירוח חוויתי ומרהיב עבור ימי כיף, סדנאות צוות ופעילויות לעובדים, בשילוב תוכן מעולמות של אימון מנטאלי לספורטאים, ומשלב כוחות טיפוליים מעולם הספורט התחרותי עם פרקטיקות ארגוניות רלוונטיות.  אצלנו יזכו העובדים לחוש מקרוב את העוצמה והרוח של אחד ממתחמי הספורט המרשימים באירופה, לצד אירוח חוויתי מהנה בסטנדרטים גבוהים ובהתאמה אישית לצרכים הייחודים של כל ארגון.

מומלץ בנוסף